תכנון משרדי מכירות נדל"ן – מרכז המבקרים של חברת לוינשטין בשוהם

תכנון משרדי מכירות נדל"ן – מרכז המבקרים של חברת לוינשטין בשוהם, עם תחילת הפרויקט קיבל הסטודיו שלנו הנחיה לתכנן משרד שישדר שקיפות, יצירתיות, איכות ומצוינות.
לאחר חקירה מעמיקה של אופי וצרכי העבודה במקום, נוצרה הפרוגרמה הלא שגרתית שאפשרה לנו מצד אחד ליצור חלל שקוף ודינמי אך יחד עם זאת נותן פרטיות מספקת לצרכי עבודה, וסגירת עסקאות. הקונספט המרכזי התמקד בחיבור בין תקופות וסגנונות של עיצוב. כמו שניתן להבחין, בחרנו להשתמש בחומרים שמייצרים צורניות גאומטרית חזרתית כמו קירות המשרבייה וכיפת הסקיילייט שבד"כ מאפיינים את סגנון האדריכלות האסלמית, לצד תכנון מודרני ועכשווי הבא לידי ביטוי במינימליסטיות, בשקיפות ובתנועה של החומרים. כמו כן תכנון התאורה במקום משחק תפקיד מרכזי בעיצוב וכמובן מעצים את החוויה.חלוקת אזורי המבנה יצרו חוויה ללק וח כתחנות מעבר, כניסה הנלוות בהדמיות הפרויקט מודל מרכזי שסובבים סביבו אזור המתנה כסלון ביתי שמשקיף לחצר אחורית , אזור הקרנה לטובת צפייה בסרטון הפרויקט ו 2 משרדים לקבלת הקהל הרחב. כמו כך חדר ישיבות גדול מאובזר בשולחן מעוצב וטלוויזיה להקרנת מצגות, אזור מטבחון, חדר אחסון ושירותים .

החומרים בהם בחרנו להשתמש בפרויקט זה הכתיבו ויצרו חלק ניכר מפלטת החומרים אשר ניתנה לדיירים הרוכשים דירה בפרויקט, מה שייצר חוויה ומיצג כאחד.